همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ commercial aroma diffuser machine ] همخوانی داشتن 292 محصولات.
دستگاه پخش کننده بوی آلومینیوم آنودایز شده پنل ال ای دی 250 میلی لیتر دستگاه عطر خانگی 200 سی بی متر
| منبع انرژی:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
دستگاه پخش کننده هوای برقی 500 متر مکعبی آلومینیوم آنودایز
| مواد:: | فولاد آنودایز شده با روکش آلومینیوم + موتور |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / زرد |
| سر و صدا:: | <40dB |
کیفیت داخلی هوا فلز سفید 150 میلی لیتر دستگاه پخش کننده رایحه برای اتاق انتظار بیمارستان و دندانپزشک
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
ماشین آلات رایحه خرده فروشی مواد فلزی ، دستگاه پخش عطر HVAC
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
روغن عطر مجموعه طبیعی هتل 500ML با خلوص 100% برای پخش کننده های عطر
| تایپ کنید: | طعم و عطر طبیعی |
|---|---|
| استفاده:: | پخش کننده های عطر |
| نام محصول: | روغن بو |
500CBM 8w 250ml HVAC Aroma Fragrance Diffusers PCB Control
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 12 |
| توان (W):: | 8 |
میکروکنترلر داخلی 150 میلی لیتری کوچک با طراحی لوکس HVAC دستگاه رایحه تجاری
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
دستگاه پخش کننده روغن فلزی آلومینیومی سفارشی هتل آروما
| تایپ کنید: | مرطوب کننده پروانه Cool-Mist، پخش کننده اسانس |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | CENTRAL، رومیزی، قابل نصب روی دیوار |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
1000 متر مربع پخش کننده رایحه حرفه ای رنگارنگ با پمپ هوا
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه پخش عطر برقی Hvac / پخش کننده رایحه عطر نقره ای برای سوپرمارکت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

