همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ commercial aroma diffuser machine ] همخوانی داشتن 292 محصولات.
سیستم رایحه کوچک فلزی Hvac ، پخش کننده رایحه برای 100 مترمربع و فروشگاه های خرده فروشی
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
300cbm Hotel Aroma Diffuser، 150ml روغن ظرفيت دستگاه پخش کننده بو
| منبع انرژی:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
دستگاه رایحه هتل مشکی 500 میلی لیتری با فن داخلی و رایحه ای قوی
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
ماشین آلات لابی هتلی با عطر قوی مشکی مدل 500 میلی لیتری جدید
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22 وات |
| سر و صدا:: | < 35dba |
1000 Sqft بطری شیشه ای 100 میلی لیتری مستقل Air Aroma Machine با صفحه نمایش LCD دکمه لمسی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
1000quare ft 6W 12V1A دستگاه پخش کننده رایحه قابل حمل برای خانه
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه خوشبو کننده تجاری خاموش تجاری آلومینیوم آنودایز با صفحه نمایش LCD ، تنظیمات روز هفته
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
سازگار با محیط زیست ماشین رایحه هتل با سیستم HVAC بدون اولتراسونیک
| نام: | دستگاه رایحه هتل |
|---|---|
| شماره مدل:: | MX-802 |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

