همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ commercial aroma diffuser machine ] همخوانی داشتن 292 محصولات.
طرح جدید پمپ باد آلومینیوم آبی خاموش آلمان HVAC پخش کننده عطر هوا
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه خوشبو کننده تجاری دیواری 8 وات 12 ولت HVAC
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 100-200 میلی لیتر |
دستگاه پخش کننده بوی تجاری 130 میلی لیتر برای اتاق خواب 100 متر مربعی
| نوع:: | دستگاه مرطوب کننده پروانه داغ |
|---|---|
| گواهینامه:: | CE ، RoHS |
| خروجی غبار (گالن در روز):: | 12 |
150 میلی لیتر سیستم بویایی آلومینیومی HVAC نصب شده روی دیوار
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 150 میلی لیتر |
220V Electric Silent Work Cinema دستگاه پخش کننده عطر و بوی بزرگ 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه پخش کننده عطر و بوی حرفه ای بدون سر و صدا برای 1000 متر مربع
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
500 میلی لیتر آلومینیوم منتشر کننده هوا معطر با آداپتور نازل ضد زنگ UL
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
8W Power Silent Operation HVAC Scent System with 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر (> 6.76 اونس) |
|---|---|
| مادی: | فلزی |
| قدرت: | 8w |
دستگاه پخش کننده بوی فلز آلومینیوم 250 میلی لیتر بطری دیواری PET 300 متر مکعب
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
|---|---|
| منبع انرژی: | برقی |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| ظرفیت: | 150 میلی لیتر (5.07 اونس) |
|---|---|
| قدرت: | 8w |
| ولتاژ: | 12 ولت |

