همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ commercial aroma diffuser machine ] همخوانی داشتن 292 محصولات.
1500CBM Coverage Scent Scent Oil Diffuser Machine تنها سیستم کنترل بو
| کاربرد:: | هتل، تجاری، خانگی |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
سیستم تهویه مطبوع 1ml / H 150ml 200cbm اتوماتیک پخش کننده رایحه
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 12 |
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
1ml / H 5W 200cbm HVAC Diffuser برای خانه
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
Hvac 250ml 200m3 روغن عطر Aroma Diffuser DC12V
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه و سفید |
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
7 روز ماشین کنترل بوی هتل ، خوشبو کننده عطر و بو برای مرکز خرید
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده فلزی 22W 2000m3 500ml Hvac Automatic Aroma
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت: | 500/1000 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | DC12V |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| مادی: | الومینیوم |
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
پخش کننده عطر برقی Hvac System Hotel 8W 300cbm
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
پخش کننده عطر اتوماتیک Hvac 22W Metal 1000ml
| منبع نیرو:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت: | 500/1000 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | DC12V |

