همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ commercial aroma diffuser machine ] همخوانی داشتن 292 محصولات.
لوگوی سفارشی HVAC پخش کننده عطر روی دیوار پخش کننده عطر اسانس روغن ضروری
| کنترل رطوبت: | رطوبت گیر |
|---|---|
| عملکرد زمان بندی: | آره |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
12 علامت تجاری ولتاژ طلای آلومینیوم تجاری عطر هوا با صفحه نمایش LCD دکمه لمسی
| نام: | ماشین رایحه تجاری هوا |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده عطر هوا 1.8ml/H 1200CBM پخش کننده عطر روغن ضروری HVAC
| میزان صدا: | < 20dba |
|---|---|
| پوشش: | 1200 CBM |
| مصرف روغن: | 0-1.8 میلی لیتر در ساعت |
دستگاه رایحه هتل آلومینیوم Standby Silver با 350 میلی لیتر برای فروشگاه ها
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
110V ماشین رایحه حرفه ای نقره هتل با نبولایزر از جنس استنلس استیل
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
منطقه متوسط 500 میلی لیتر 1000m2 POM نازل پخش کننده عطر هوا
| مواد:: | فلز پودر |
|---|---|
| ولتاژ:: | 12v1a |
| قدرت:: | 14W |
پخش کننده روغن معطر و ضد عفونی کننده قوی ، سیستم عطر Hvac سبک
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

