همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ commercial aroma diffuser machine ] همخوانی داشتن 292 محصولات.
دستگاه خوشبو کننده 12 ولت 10 وات HVAC برای رایحه درمانی تجاری
| قدرت: | 10 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | ۲-۳ لیتر |
پخش کننده بوی تجاری کم صدا ، خوشبو کننده هوا لابی هتل برای فضای بزرگ
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
تجاری دستگاه پخش کننده رایحه پمپ آلمان آلومینیوم در حالت آماده به کار 3000cbm
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
1000m2 HVAC دستگاه پخش کننده الکتریکی هتل بوی ماشین ، پمپ کار خاموش
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده عطر و بوی هوا فوق العاده خاموش برای کنترل از راه دور خانه ، دفتر ، آبگرم
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
پخش کننده بوی برقی هتل 150 میلی لیتر HVAC برای منطقه کوچک ، دستگاه پخش کننده عطر
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml پخش عطر و بوی رایحه
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
روغن معطر پخش کننده عطر خانگی اسانس پخش کننده عطر غلیظ
| تایپ کنید: | طعم و عطر طبیعی |
|---|---|
| استفاده:: | پخش کننده های عطر |
| نام محصول: | روغن بو |

