همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ custom fragrance oil ] همخوانی داشتن 194 محصولات.
ماشین عطر سفارشی ماشین پخش کننده عطر نقره ای آلومینیوم HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
آروماتراپی پلاستیکی 0.5 پوند بطری روغن 400 میلی لیتر برای آروماتراپی در اتاق خواب یا اتاق نشیمن
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
Nebulizer Aromatherapy PP PBT Air Water Diffuser USB 1.5W 100mA
| نام محصول: | پخش کننده عطر خودرو |
|---|---|
| تایپ کنید: | پمپ هوا |
| عملکرد: | مرطوب کننده+ رایحه درمانی |
5000cbm 6ml / H کنترل بو در بدن پخش کننده عطر 31w برای لابی هتل
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| حداکثر مصرف روغن: | 6 میلی لیتر در ساعت ± 5 |
| فن آوری: | انتشار هوای سرد |
دستگاه پخش بو برقی AC DC Power با 12 ماه گارانتی
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |
12 ولت 1 آمپر ماشینهای عطر تجاری بیصدا برای فروشگاههای برند
| خدمات پس از فروش ارائه شده است: | قطعات یدکی رایگان |
|---|---|
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
| برنامه کنترل می شود: | آره |
دستگاه خوشبو کننده هوا با کنترل WIFI 4G و اپلیکیشن، ظرفیت 150 میلیلیتر، عملکرد بیصدا، مناسب برای استفاده تجاری و هتل
| ظرفیت: | 150 میلی لیتر |
|---|---|
| مواد: | فلز |
| قدرت: | 5 وات |
دستگاه پخش کننده روغن 100 میلی لیتری با بوی کم صدا 10 وات با ماندگاری طولانی
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
400 میلی لیتر آروماتراپی دیفوزر با حداکثر مصرف روغن 1.5 میلی لیتر / ساعت ± 5٪ 20.2*8*15.5 سانتی متر اندازه محصول
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
پمپ دوقلو دستگاه هوای سرد انتشار هوای فلزی 500 میلی لیتر برای مساحت 200 متر مربع
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | قابل نصب روی دیوار، رومیزی |

