همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ custom fragrance oil ] همخوانی داشتن 194 محصولات.
Anudised Aluminium 100 Square Ft 130ml 6W پخش کننده عطر هوا
| ولتاژ:: | 12V1A |
|---|---|
| قدرت:: | 6 وات |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه هوائی بویایی کنترل شده توسط اپلیکیشن با پوشش 500CBM و پوسته فلزی دوامدار برای استفاده تجاری
| ظرفیت: | 0.5 - 2.0 لیتر |
|---|---|
| کنترل رطوبت: | نوع میکرو رایانه |
| تابع زمان بندی: | بله |
دستگاه پخش بوی خوشبو کننده خانگی 500ML سفارشی 12V 2A آلومینیومی هتل لابی
| رنگ: | مشکی / نقره ای |
|---|---|
| مواد: | شیشه |
| نصب و راه اندازی: | تهویه مطبوع یا خارجی را وصل کنید |
کنترل از راه دور آلومینیوم قابل حمل هوا پخش کننده عطر بدون روغن نشت صدای کمتری دارد
| ولتاژ:: | 12v1a |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| سر و صدا:: | <30dba |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml پخش عطر و بوی رایحه
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
HVAC نصب 150 میلی لیتر 500CBM پخش کننده های آروماتراپی
| نام: | پخش کننده های رایحه درمانی |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
پخش کننده فلزی 22W 2000m3 500ml Hvac Automatic Aroma
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت: | 500/1000 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | DC12V |
دستگاه خوشبوکننده هوای تجاری با پوشش 2000 متر مکعب، سازگار با HVAC و قابل کنترل با اپلیکیشن
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 30 W |
| ولتاژ: | 12 ولت |
دستگاه خوشبو کننده هوای تجاری با پوشش 2000 متر مکعب، سازگار با سیستم تهویه مطبوع و قابل کنترل از طریق اپلیکیشن
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر |
|---|---|
| مواد: | فلز، روکش پودر آهن |
| سطح نویز: | 40 دسی بل |
دستگاه پخش کننده روغن کم صدا دستگاه بویایی آروماتراپی خانگی
| کنترل از راه دور: | آره |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |

