همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ customized scent air diffuser ] همخوانی داشتن 180 محصولات.
دستگاه خوشبو کننده هوای تجاری با پوشش 2000 متر مکعب، سازگار با سیستم تهویه مطبوع و قابل کنترل از طریق اپلیکیشن
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر |
|---|---|
| مواد: | فلز، روکش پودر آهن |
| سطح نویز: | 40 دسی بل |
تهویه مطبوع نصب شده با فناوری نانو دستگاه بویایی قابل تنظیم برای لابی هتل
| منبع انرژی: | برقی |
|---|---|
| گواهی: | CE, RoHS |
| تایپ کنید: | پخش کننده اسانس |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml پخش عطر و بوی رایحه
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
دستگاه پخش کننده روغن فلزی آلومینیومی سفارشی هتل آروما
| تایپ کنید: | مرطوب کننده پروانه Cool-Mist، پخش کننده اسانس |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | CENTRAL، رومیزی، قابل نصب روی دیوار |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
ماشین هوائی مخصوص هتل طلای 500 متر مربع دیوار نصب شده سفید
| نوع: | مرطوب کننده پروانه Cool-Mist، پخش کننده اسانس |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | CENTRAL، رومیزی، قابل نصب روی دیوار |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
دستگاه پخش کننده روغن کم صدا دستگاه بویایی آروماتراپی خانگی
| کنترل از راه دور: | آره |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
دستگاه هوای عطر دار مجهز به تایمر با سطح کم سر و نوع عطر روغن ضروری
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |
دستگاه پخش کننده روغن 100 میلی لیتری با بوی کم صدا 10 وات با ماندگاری طولانی
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
100 متر مربع پوشش ماشین هوائی عطر پلاستیکی با فاصله 30 دقیقه اسپری و مواد پلاستیکی
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
30ml/h اسپری حجم دستگاه هوای بویایی با عطر روغن های ضروری و DC
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |

