همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ customized scent air diffuser ] همخوانی داشتن 180 محصولات.
دستگاه خوشبو کننده هوا با کنترل WIFI 4G و اپلیکیشن، ظرفیت 150 میلیلیتر، عملکرد بیصدا، مناسب برای استفاده تجاری و هتل
| ظرفیت: | 150 میلی لیتر |
|---|---|
| مواد: | فلز |
| قدرت: | 5 وات |
دستگاه هوای بویایی دو نازل قابل شستشو بدون آب قابل شارژ 250H 100 متر مربع
| تایپ کنید: | پمپ هوا |
|---|---|
| ظرفیت: | 10-50 میلی لیتر |
| حداکثر کردن زمان کار: | 250 ساعت |
دستگاه پخش کننده روغن معطر الکتریکی منطقه میانی DC12V دستگاه هوای بوی 500 میلی لیتری آلومینیومی
| رنگ:: | رنگ بنفش |
|---|---|
| مصرف روغن: | 1.5 میلی لیتر در ساعت |
| بطری را دوباره پر کنید: | 500 میلی لیتر |
دستگاه هوا بدون آب بدون آب با ظرفیت بزرگ برای آروماتراپ و انتشار عطر
| قدرت: | 8w |
|---|---|
| سطح نویز: | <40dba |
| حداکثر پوشش: | 5000m³ ، 2000㎡ ، 20000sqft |
ماشین هوا با عطر برق فلزی 1000 میلی لیتر بدون آب با کنترل اپلیکیشن برای خانه و هتل
| ظرفیت: | 1000 میلی لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 15 وات |
| سطح نویز: | 35 دسی بل |
کنترل از راه دور آلومینیوم قابل حمل هوا پخش کننده عطر بدون روغن نشت صدای کمتری دارد
| ولتاژ:: | 12v1a |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| سر و صدا:: | <30dba |
آلومینیوم آنودایز شده 500 میلی لیتر 1000 مترمربع 50 وات پخش کننده بوی روغن
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
سیستم تحویل رایحه تهویه مطبوع مرکزی رنگی سفارشی
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پخش کننده های بی صدا و رایحه درمانی خاموش HVAC برای فروشگاه ها نصب شده است
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه عطر 5 وات هتل 120 میلی لیتر ظرفیت 800-1000 فوت مربع
| تضمین: | 12 ماه |
|---|---|
| وزن: | 1.8 کیلوگرم |
| اندازه: | 71*45*38 سانتی متر |

