همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ customized scent air diffuser ] همخوانی داشتن 168 محصولات.
200 Sqaure Meter بویایی پخش کننده هوا / اماکن تجاری خوشبو کننده اتوماتیک هوا
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
HVAC Scent System with No Maintenance in 2 Years Low Noise <25dba and Hotel Usage Aroma Air Diffuser
| شماره مدل: | MX-8022 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
دستگاه پخش بوی عطر DC12V دستگاه پخش عطر 15 وات بطری آلومینیومی
| پوشش: | 1200 CBM |
|---|---|
| مصرف روغن: | 0-1.8 میلی لیتر در ساعت |
| توان (W): | 15 وات |
آلومینیوم عمودی 200m3 300CFM 5W 130ml دستگاه هوا معطر
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| ولتاژ: | DC12V1A |
دستگاه هوای بویایی دو نازل قابل شستشو بدون آب قابل شارژ 250H 100 متر مربع
| تایپ کنید: | پمپ هوا |
|---|---|
| ظرفیت: | 10-50 میلی لیتر |
| حداکثر کردن زمان کار: | 250 ساعت |
دستگاه پخش کننده روغن معطر الکتریکی منطقه میانی DC12V دستگاه هوای بوی 500 میلی لیتری آلومینیومی
| رنگ:: | رنگ بنفش |
|---|---|
| مصرف روغن: | 1.5 میلی لیتر در ساعت |
| بطری را دوباره پر کنید: | 500 میلی لیتر |
کنترل از راه دور آلومینیوم قابل حمل هوا پخش کننده عطر بدون روغن نشت صدای کمتری دارد
| ولتاژ:: | 12v1a |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| سر و صدا:: | <30dba |
آلومینیوم آنودایز شده 500 میلی لیتر 1000 مترمربع 50 وات پخش کننده بوی روغن
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
سیستم تحویل رایحه تهویه مطبوع مرکزی رنگی سفارشی
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |

