همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
آلومینیوم هتل 4L روغن 50W 3000CBM پخش کننده رایحه HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
روغن آلومینیوم 75W 4L 5000cbm HVAC پخش کننده عطر برای هتل
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه پخش کننده بوی خودکار نقره ای بادوام با پمپ باد وارداتی برای 5000 سی بی متر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه پخش کننده بوی بطری روغن Alunimum 30ml برای 80 متر مربع ، رنگ آبی
| نوع:: | دستگاه مرطوب کننده پروانه داغ |
|---|---|
| گواهینامه:: | CE ، RoHS |
| خروجی غبار (گالن در روز):: | 12 |
پخش کننده عطر و بوی هوا قابل حمل بدون سر و صدا برای اسپا ، کنترل از راه دور پخش کننده رایحه رایحه
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
دستگاه پخش کننده بوی بطری روغن شیشه ای Alunimum 30ml برای 100 متر مربع
| نوع:: | دستگاه مرطوب کننده پروانه داغ |
|---|---|
| گواهینامه:: | CE ، RoHS |
| خروجی غبار (گالن در روز):: | 12 |
500CBM 8w 250ml HVAC Aroma Fragrance Diffusers PCB Control
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 12 |
| توان (W):: | 8 |
75W آلومینیوم 6.5 میلی لیتر در ساعت 5000CMB پخش کننده رایحه HVAC
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | سیاه / نقره |
| قدرت: | 75W |

