همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
110V مناسب برای سیستم رایحه Hvac ایالات متحده ، پخش کننده عطر تازه ، پخش کننده رایحه تازه
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده بوی برقی مستقل 100 میلی لیتری 12 ولت نقره ای با کنترل از راه دور برای فروشگاه های خرده فروشی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای، مشکی، گلود، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
روغنهای معطر رایحه 1000ml 5000CBM دستگاه هوا معطر 31w
| مواد:: | پودر حاوی فلز |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 220 |
| قدرت:: | 31W |
300cbm 100ml 700m3 دستگاه بازاریابی رایحه بدون آب
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| سر و صدا:: | <30dba |
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
12V 8W HVAC Scent Diffuser with 100-300CBM Coverage for Commercial Use
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر (> 6.76 اونس) |
|---|---|
| مادی: | فلزی |
| قدرت: | 8w |
پخش کننده های معطر درمانی معطر 150 میلی لیتر با پمپ هوا Longlife ، دستگاه پخش کننده بو
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
Inside Fan 12V 1A 4ml / h 300cbm 17W Air Air Machine
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده عطر و بوی خوش نقره با بطری روغن 4 لیتر برای لابی هتل
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
لابی هتل ماشین عطر سازی بوی هتل / دستگاه رایحه روغن عطر معطر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |

