همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
خوشبو کننده هوا در لابی هتل CE & ROHS Electric Nanotechnology برای بازاریابی رایحه
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه هوای بوی هتل HVAC 200 متر مربع پخش کننده عطر لابی با گواهینامه CE
| بطری را دوباره پر کنید: | 500 میلی لیتر |
|---|---|
| فن داخلی: | خیر |
| رنگ:: | نارنجی |
12V 2A ساکت و آرام هتل اتو سیاه و سفید دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک به صورت مستقل
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
بطری HVAC 1000ml Scent Air System ، پخش کننده رایحه رایحه برای هتل لابی
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ (V):: | 220/110 |
پخش کننده بوی تجاری کم صدا ، خوشبو کننده هوا لابی هتل برای فضای بزرگ
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
110V نقره HVAC 40000 میلی لیتر بطری روغن دوقلو دستگاه پخش کننده عطر 5000 سی بی متر برای بندر هوا پوشانده شده است
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پمپ دوقلو دستگاه هوای سرد انتشار هوای فلزی 500 میلی لیتر برای مساحت 200 متر مربع
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | قابل نصب روی دیوار، رومیزی |

