همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
دستگاه پخش عطر برقی Hvac / پخش کننده رایحه عطر نقره ای برای سوپرمارکت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده رایحه اتوماتیک آلومینیوم آنودایز شده با قفل 600 سی بی متر برای مغازه های پوشاک
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
سیستم بوی اتوماتیک اسپری هوا 110 ولت آلومینیومی Hvac با نازل فولاد ضد زنگ
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
آلومینیوم آنودایز شده 500 میلی لیتر 1000 مترمربع 50 وات پخش کننده بوی روغن
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
110V HVAC نقره ای فوق العاده آرام دستگاه پخش کننده بوی خودکار
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
Silent Spray Home Aroma Diffuser Machine عطر و بوی دستگاه خوشبو کننده هوا
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
بنفش بنفش ایستاده تنهایی دستگاه پخش عطر Hvac برای 1000 متر Sqaure
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه پخش بوی عطر DC12V دستگاه پخش عطر 15 وات بطری آلومینیومی
| پوشش: | 1200 CBM |
|---|---|
| مصرف روغن: | 0-1.8 میلی لیتر در ساعت |
| توان (W): | 15 وات |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر (> 6.76 اونس) |
|---|---|
| مادی: | فلزی |
| قدرت: | 8w |

