همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
دستگاه خوشبو کننده هوا با ظرفیت 300 وات آلومینیوم آنودایز 6 وات
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
خوشبوکننده عطر و بوی نمایشگر LCD آلومینیوم آنودایز 300 سی بی متر
| رنگ:: | آبی/نقره ای |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
120 میلی لیتر دفتر کار ، منزل ، اتاق میهمانان ماشین بو با صفحه نمایش LCD با دکمه لمسی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
اسپری 30 دقیقه ای پخش کننده رایحه کوچک برای فضایی با طراوت و نشاط آور
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
عمده فروشی اتاق مواد معطر فلزی منتشر و 8000 ساعت طول عمر
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
12V1A Strong and Quiet Twin Japan پمپ فلز سفید دستگاه رایحه هوا را بوجود می آورد
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
پخش کننده هوا عطر بطری روغن 220 ولت HVAC 500 میلی لیتر 5000 سی بی متر برای بندر هوا پوشانده شده است
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه هوا با عطر و بوی خانگی Super Quiet با کنترل از راه دور 10 متر و پت بوتل 130 میلی لیتر
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |

