همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
ماشین آلات رنگارنگ و خوشبو آلومینیومی با رایحه کار برای صدای کم دفتر
| رنگ:: | سیاه ، نقره ای ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه هوا پمپ هوای فوق آرام آلومینیومی ژاپن با کنترل از راه دور و مه بزرگ
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای، مشکی، گلود، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
پمپ هوا ژاپن فوق العاده آرام کار ماشین کنترل از راه دور هوا بوی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
کنترل از راه دور اتوماتیک پخش کننده عطر برای خانه ، پمپ و بخور ساز ژاپن
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
پخش کننده های عطر برقی آلومینیوم 17W 1500CBM 12V1A
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش عطر رایحه درمانی نقره ای و نقره ای با کنترل از راه دور
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
دستگاه خوشبو کننده هوای مطبوع تجاری 15 واتی، 500 میلیلیتری، قابل کنترل با اپلیکیشن، نصب دیواری
| قدرت: | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
پخش کننده عطر و بوی هوا فوق العاده خاموش برای کنترل از راه دور خانه ، دفتر ، آبگرم
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
لابی پیشرفته هتل قدرت پخش قابل حمل 220 ولت فلز سیاه و سفید پخش کننده روغن ضروری HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |

