همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
مد طراحی از راه دور دستگاه پخش کننده عطر هتل با پمپ باد Nidec ژاپن
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
دستگاه پخش کننده هوای برقی تجاری 500 میلی لیتری تهویه مطبوع دستگاه عطر خانگی با فن
| بطری را دوباره پر کنید: | 500 میلی لیتر |
|---|---|
| فن داخلی: | خیر |
| رنگ:: | قرمز روشن |
130ML Bottle Super Quiet Aroma روغن پخش کننده ، محبوب ترین دستگاه هوا معطر
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه هوا با عطر و بوی بالا با کنترل از راه دور ، پخش کننده اتاق الکتریکی
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
بطری روغن فوق العاده خاموش 130 میلی لیتری دستگاه بوی خانگی با رایحه خانگی با کنترل از راه دور منطقه کوچک
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
پخش کننده های معطر روغن معطر معطر - تجاری برای استفاده در دفتر ، آبگرم ، خانگی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
دستگاه رایحه هوای Anodised Aluminium 1000 Square Ft 6W 130Ml
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
آلومینیوم رنگارنگ کنترل از راه دور اتوماتیک اتاق پخش کننده رایحه / دستگاه هوا معطر برای خانه
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
کیفیت داخلی هوا فلز سفید 150 میلی لیتر دستگاه پخش کننده رایحه برای اتاق انتظار بیمارستان و دندانپزشک
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |

