همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
لابی پیشرفته هتل قدرت پخش قابل حمل 220 ولت فلز سیاه و سفید پخش کننده روغن ضروری HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده روغن معطر روغن معطر با پمپ ژاپنی برای سیستم تهویه مطبوع
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
4L بطری روغن بویایی دستگاه پخش کننده 10000 فوت مربع برای لابی هتل
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
7 روز ماشین کنترل بوی هتل ، خوشبو کننده عطر و بو برای مرکز خرید
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
ماشین عطر سفارشی ماشین پخش کننده عطر نقره ای آلومینیوم HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده روغن عطر برقی هتل
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50 وات |
قدرت قوی سیاه و سفید پخش کننده هوا عطر سرد با پخش بطری روغن 4L برای فروشگاه های 4S
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پمپ هوا Siver Anodised Aluminium HVAC آلمان دستگاه بوی هوا
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
30ml/h اسپری حجم فرنگانس پخش کننده با 30min اسپری فاصله عملکرد برتر
| Size: | Small |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Fragrance Capacity: | 100ml |
بزرگ عطر دو نبولایزر بیرونی بطری روغن 5 لیتر ماشین بوی تجاری با تایمر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ظرفیت روغن:: | 2.5 لیتر * 2 |

