همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
خوشبو کننده های برقی هوای برقی فلزی 1000m2 HVAC برای دستگاه عطر و بوی لابی هتل در خانه کار بی صدا
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
5000CBM پخش کننده هوا مستقل از فلز سیاه و سفید hvac برای هتل لابی
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
پخش کننده روغن پوسته آلومینیومی 500ML 12v 2A HVAC لابی هتل
| میزان صدا: | < 25dba |
|---|---|
| ظرفیت: | 200 میلی لیتر |
| منبع انرژی: | برقی |
سیستم بازاریابی لابی هتل به تنهایی دستگاه پخش بوی عطر تجاری
| ظرفیت (CFM): | 1000 |
|---|---|
| نوع:: | یونیزر هوا |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
تجاری دستگاه پخش کننده رایحه پمپ آلمان آلومینیوم در حالت آماده به کار 3000cbm
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
سیستم پخش کننده بوی تهویه مطبوع تهویه مطبوع 5000CBM مستقل 220 ولتی سیاه فلزی مستقل
| مواد:: | کت پودر فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31 وات |
5000 پوند پمپ هوا 110V HVAC سیستم پخش کننده رایحه با نمایشگر دیجیتال و تایمر
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه پخش کننده بوی تجاری 130 میلی لیتر برای اتاق خواب 100 متر مربعی
| نوع:: | دستگاه مرطوب کننده پروانه داغ |
|---|---|
| گواهینامه:: | CE ، RoHS |
| خروجی غبار (گالن در روز):: | 12 |
دستگاه پخش کننده اسانس آلومینیوم آنودایز شده فوق العاده بی صدا با پوشش 200 متر مکعب
| استفاده از خوشبو کننده هوا: | اتمیزه کردن |
|---|---|
| اندازه اتاق توصیه شده (فوت مربع): | مساحت 400 فوت مربع |
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
پخش کننده بوی برقی هتل 150 میلی لیتر HVAC برای منطقه کوچک ، دستگاه پخش کننده عطر
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |

