همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
انتشار هوای سرد پخش کننده رایحه برقی آلومینیومی رنگارنگ برای فضای زیاد
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده های هوا مستقل hvac ODM 500ml ، پخش کننده بوی هوا با تایمر برای لابی هتل
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سفید سیاه |
| قدرت:: | 31W |
دستگاه پخش کننده عطر و بوی حرفه ای بدون سر و صدا برای 1000 متر مربع
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
آداپتور UL دستگاه پخش کننده رایحه پلاستیکی برای فروش های کوچک خرده فروشی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
پمپ باد Nidec ژاپن کنترل بوی پلاستیک سفید پخش دستگاه پخش بو
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
بطری آلومینیومی 500 میلی لیتری ماشین پخش کننده عطر HVAC مدل مد 110 ولت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخشکننده عطر آلومینیومی نقرهای 500 میلیلیتری با پوشش وسیع
| فن آوری:: | انتشار در هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50 وات |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
1000 متر مربع پخش کننده رایحه حرفه ای رنگارنگ با پمپ هوا
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
Stand Alone HVAC Intallation 500ml Air Machine رایحه
| نوع: | دستگاه عطر و بوی هوا |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ویژگی: | تنها ایستاده |
110V نقره 150 میلی لیتر ماشین حرفه ای رایحه هتل برای فضای کوچک 600cbm
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |

