همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 521 محصولات.
مرکز خرید 4000 میلی لیتر HVAC آلومینوم پخش کننده بوی عطر با پمپ ژاپن
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه پخش کننده عطر تجاری 1000CBM نازل آلومینیومی 12 ولت HVAC
| نصب و راه اندازی: | به HVAC متصل است |
|---|---|
| فرکانس رتبه بندی شده: | 50 هرتز |
| میزان صدا: | < 25dba |
ضد عفونی کننده اتوماتیک عطر پخش کننده اتوماتیک / دستگاه هوا معطر برای خانه
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
سیستم بوی اتوماتیک اسپری هوا 110 ولت آلومینیومی Hvac با نازل فولاد ضد زنگ
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
نمایشگر LCD آلومینیوم نقره ای پخش کننده رایحه عطر / پخش کننده رایحه hvac
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
تلگراف خوشبو کننده تجاری تجاری آلومینیوم نقره ای با HVAC و صفحه LED بطری روغن دوباره پر شده
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
ماشین عطر سفارشی ماشین پخش کننده عطر نقره ای آلومینیوم HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
مرکز خرید مترمربع پخش کننده عطر برقی با نازل و تایمر خارجی
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه پخش کننده بوی خودکار نقره ای بادوام با پمپ باد وارداتی برای 5000 سی بی متر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
سیستم پخش کننده بوی تهویه مطبوع تهویه مطبوع تهویه مطبوع و تهویه مطبوع با آلومینیوم نقره ای ثبت اختراع مورد تایید CE
| فن آوری:: | انتشار در هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50 وات |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

