همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 529 محصولات.
75W آلومینیوم 6.5 میلی لیتر در ساعت 5000CMB پخش کننده رایحه HVAC
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | سیاه / نقره |
| قدرت: | 75W |
پخش کننده بوی تهویه مطبوع قابل شارژ بدون التراسونیک دیواری 1200 متر مکعب 15 وات
| توان (W): | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ (V): | 12 ولت |
| کاربرد: | تجاری |
Commercial HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
5000 پوند پمپ هوا 110V HVAC سیستم پخش کننده رایحه با نمایشگر دیجیتال و تایمر
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
لابی هتل HVAC Large Area Scent Diffuser for Scenting Solutions
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
سیستم عطر و بوی خوشبو کننده هوا برقی بزرگ و دارای نازل های خارجی برای آبگرم
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
سازگار با محیط زیست سیستم عطر Hvac 150ml با قفل و روغن دوباره پر شده
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
5000CBM پخش کننده هوا مستقل از فلز سیاه و سفید hvac برای هتل لابی
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
فوق العاده قدرت 5000CMB Hvac Scent System به صورت مستقل دو نازل و تایمر خارجی
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

