همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 521 محصولات.
پلاستیک سفید پلاستیکی 150 میلی لیتر بطری PET 300 متر مکعب الکتریکی دیفیوزر با آداپتور 12 ولت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
سفید عطر و بوی قابل نصب بر روی دیوار پلاستیکی با مایع کنترل بو برای توالت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
پمپ دیواری دیواری پخش کننده عطر هوا و رستوران سازگار با محیط زیست با مواد فلزی
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ویژگی: | سازگار با محیط زیست |
| مواد:: | فلز |
دستگاه پخش کننده بوی اتوماتیک ماده آلیاژ آلومینیوم ظریف
| نام: | دستگاه پخش کننده بو |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
دستگاه پخش کننده عطر تجاری 12 ولت آلومینیومی بدون آب برای باشگاه
| نام: | دستگاه پخش بو |
|---|---|
| تایپ کنید: | الکترواستاتیک، خوشبو کننده هوا |
| نصب و راه اندازی: | قابل حمل |
آلومینیوم عمودی 5W 130ml 200m3 دستگاه پخش کننده بو برای هاتل
| نام: | دستگاه پخش کننده بو |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم |
| قدرت:: | 6W |
1000 فوت مربع پخش کننده عطر تجاری قابل حمل خروجی بالا / پخش کننده فن بو
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
پخش کننده عطر برقی 12 ولت وایت پلاستیک با روغن عطر
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
حمام 150 میلی لیتری از دیافراگم معطر هوا قابل نصب بر روی دیوار پلاستیکی 12 ولت استفاده می کند
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |

