همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 521 محصولات.
پلاستیک 12 ولت سفید پلاستیکی سایز کوچک پمپ ژاپن پخش کننده عطر اتاق
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
پخش کننده عطر تجاری ، صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش لمسی ، تلگراف دهنده بوی اتوماتیک
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
پمپ قدرتمند رایحه پخش کننده عطر تجاری / ماشین رایحه هتل
| نام: | پخش کننده رایحه تجاری |
|---|---|
| طریقه استفاده: | منطقه بزرگ |
| ولتاژ:: | 12v2a |
پخش کننده عطر اتوماتیک HVAC 5000cbm 1000ml با روغن دوباره پر شده
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 220 |
| قدرت:: | 31W |
تنظیم تایمر 50 واتی HVAC 12 x 8 x 4 اینچ برای استفاده در دفتر خانه
| Timer Setting: | Yes |
|---|---|
| Scent Capacity: | 130ml |
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
HVAC Air Fresheners الکتریک رایحه پخش کننده دستگاه پخش روغن الکتریکی اسانس
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
سیستم بویایی قابل تنظیم اسانسییل Mist Hvac 130ml ظرفیت بویایی
| Fragrance Intensity: | Adjustable |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Fragrance Delivery: | Mist |
پخش کننده هوای هواساز هواساز هواساز برای استفاده در دفتر رایحه شادی بخش با کنترل از راه دور
| تایپ کنید: | رطوبت ساز پروانه ای کول مه |
|---|---|
| گواهی: | CE, RoHS |
| خروجی غبار (گالن / روز): | 12 |
دستگاه پخش کننده عطر تهویه مطبوع مرکزی 3000 cbm، دستگاه پخش کننده عطر 50 واتی HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 3 سال |
| پوشش: | 3000 CBM |

