همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 529 محصولات.
پخش کننده عطر و بوی هوا قابل حمل بدون سر و صدا برای اسپا ، کنترل از راه دور پخش کننده رایحه رایحه
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
سیستم رایحه کوچک فلزی Hvac ، پخش کننده رایحه برای 100 مترمربع و فروشگاه های خرده فروشی
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
پمپ فشرده 150ML 100m2 پخش کننده رایحه تجاری
| نام: | پخش کننده رایحه تجاری |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
HVAC System 200cbm 150ml 8W پخش کننده خودکار عطر
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
دیفیوزر AC مرکزی تجاری 5000 متر مکعبی 110 ولتی با اتومایر فلزی
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| پمپ: | ساخت آلمان |
| مصرف روغن: | 3 میلی لیتر در ساعت |
صفحه نمایش قابل حمل آلومینیوم LCD پخش کننده رایحه HVAC با کنترل از راه دور برای دفتر 100 متر مربع
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
120 میلی لیتر دستگاه عطر تجاری خاموش با اندازه طولانی صفحه نمایش LCD دکمه لمسی
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
300cbm ماشین برقی خانگی الکتریکی ، دستگاه پخش کننده رایحه HVAC
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
150ML سیستم بوی آماده به کار Hvac ، پخش کننده عطر برقی برای 100 مترمربع و فروشگاه های خرده فروشی
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |

