همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 529 محصولات.
دستگاه پخش کننده عطر فلزی خنک کول میست ایر
| مصرف روغن: | 3 میلی لیتر در ساعت |
|---|---|
| میزان صدا: | < 25dba |
| ظرفیت (CFM): | 600 cbm |
2000CBM Coverage Diffuser عطر و بوی بزرگ با روغن اساسی برای فروشگاه مارک
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
فن قابل شارژ فن آوری هوای سرد 130 میلی لیتر پخش کننده عطر هوا برای بانک ها، خرده فروشان
| ولتاژ: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 6 وات |
| رنگ: | مشکی/نقره ای |
فروشگاه های 120 میلی لیتری پخش عطر برقی فوق العاده خاموش با صفحه نمایش LCD با دکمه لمسی
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
پخش کننده عطر مشکی بزرگ و فلزی با پخش کننده عطر و بوی تایمر / دیواری Hvac 1000ml
| مواد:: | فلز پودر |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ (V):: | 110V / 220V |
پمپ دوقلو دستگاه هوای سرد انتشار هوای فلزی 500 میلی لیتر برای مساحت 200 متر مربع
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | قابل نصب روی دیوار، رومیزی |
12 ولت مستقل 100 میلی لیتر ظرفیت رنگارنگ دستگاه پخش کننده رایحه در خانه برای سیستم کنترل بو
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
دستگاه رایحه تجاری شارژ مجدد روغنهای ضروری
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50 وات |
گواهینامه CE ماشین عطر قابل تعویض مناسب هوا با مساحت متوسط
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
Hotel Lobby 75W 5000cbm 6.5ml / h HVAC دستگاه پخش کننده عطر و بوی تجاری , HVAC
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

