همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 529 محصولات.
پخش کننده های رایحه درمانی فوق العاده خاموش دفتر با صفحه نمایش LCD / سیستم های عطر و بوی هوا
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
سیستم پخش رایحه رایانه پخش کننده رایحه گزینه کنترل از راه دور با Fan Direct
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
آلومینیوم 130ml 300cbm 1.0ml / h پخش کننده عطر هوا
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
دستگاه ضد سرریز هوای بوی بدون آب دستگاه عطر هوا 100 متر مربع
| نام محصول: | پخش کننده عطر اسانس خالص دو نازل |
|---|---|
| منطقه کاربردی: | 50-100 متر مربع |
| حداکثر کردن زمان کار: | 250 ساعت |
دستگاه پخش بوی عطر DC12V دستگاه پخش عطر 15 وات بطری آلومینیومی
| پوشش: | 1200 CBM |
|---|---|
| مصرف روغن: | 0-1.8 میلی لیتر در ساعت |
| توان (W): | 15 وات |
دستگاه رایحه هتل مشکی 500 میلی لیتری با فن داخلی و رایحه ای قوی
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
ECO - سیستم تحویل رایحه مرکز خرید دوستانه سینما با قفل و روغن دوباره پر شده
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
پخش کننده بوی برقی اتوماتیک Fan برای ورزشگاه ها و نبولایزر از جنس استنلس استیل ضد روغن
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
ماشین آلات لابی هتلی با عطر قوی مشکی مدل 500 میلی لیتری جدید
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22 وات |
| سر و صدا:: | < 35dba |
پخش کننده برقی خوشبو کننده کم صدا با دکمه لمسی LCD و مه غلیظ
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |

