همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 529 محصولات.
دکمه لمسی آلومینیومی 6W 130ml 300cbm دستگاه پخش کننده بو
| رنگ:: | Glod / نقره ای / آبی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
دستگاه پخش کننده بو خودکار فلزی 12 ولتی 3000CBM با فن داخلی
| عملکرد ویژه: | رایحه درمانی |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22 وات |
500 میلی لیتر رستوران سازگار با محیط زیست سازگار با محیط زیست پمپ دیواری Air Aroma Diffuser با مواد فلزی
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
پخش کننده خوشبو کننده هوا با صدای کم 12 ولت با فن داخلی
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
مد طراحی از راه دور دستگاه پخش کننده عطر هتل با پمپ باد Nidec ژاپن
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
آلومینیوم رنگارنگ کنترل از راه دور اتوماتیک اتاق پخش کننده رایحه / دستگاه هوا معطر برای خانه
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
نانوفناوری دیواری پخش کننده عطر و بوی فلزی ناحیه بزرگ با 500 میلی لیتر
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
کنترل از راه دور اتوماتیک پخش کننده عطر برای خانه ، پمپ و بخور ساز ژاپن
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |

