همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 529 محصولات.
پمپ خانگی برقی نقره ای عطر پخش کننده ژاپن برای آپارتمان
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
1000quare ft 6W 12V1A دستگاه پخش کننده رایحه قابل حمل برای خانه
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
عمده فروشی اتاق مواد معطر فلزی منتشر و 8000 ساعت طول عمر
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
پخش کننده روغن ضروری روغن هوا با عطر و بوی آرام Quiet With Remote Control and Atomizer ژاپن
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
پخش کننده بوی برقی مستقل 100 میلی لیتری 12 ولت نقره ای با کنترل از راه دور برای فروشگاه های خرده فروشی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای، مشکی، گلود، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
پودر سفید پودر فلزی 500 میلی لیتر بطری روغن تلگراف اتوماتیک آئروسل دارای قفل برای کافی شاپ
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| ولتاژ:: | 12v1a |
| قدرت:: | 14W |
پخش کننده بوی تهویه مطبوع AC سفید با ظرفیت 130 میلی لیتر برای اسانس
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |
3000cbm Coverage HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Diffusers for HVAC System
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| سطح سر و صدا: | < 32dba |
دستگاه خوشبوکننده هوای تجاری با پوشش 2000 متر مکعب، سازگار با HVAC و قابل کنترل با اپلیکیشن
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 30 W |
| ولتاژ: | 12 ولت |

