همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 521 محصولات.
دستگاه پخش کننده عطر دیواری LCD پخش کننده تبلیغات ال سی دی و ضد عفونی کننده دست خودکار لمسی
| نام محصول: | نمایش تبلیغات |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
علامت گذاری دیجیتال رایحه پخش کننده ماشین تبلیغات ضد عفونی کننده دست نمایشگر نمایشگر
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
|---|---|
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
| نصب و راه اندازی: | قابل نصب روی دیوار ، به تنهایی بایستید |
ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده دست تبلیغات دستگاه پخش عطر و بوی ایمنی
| نام محصول: | نمایش تبلیغات |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
نصب دستگاه پخش کننده بو و علامت گذاری دیجیتال ضد عفونی کننده دست
| نام محصول: | نمایش تبلیغات |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
ضد عفونی کننده دست و نمایشگر دیجیتال پخش کننده بو 21.5 اینچ ایستاده به تنهایی تبلیغات Mionitor
| نام محصول: | نمایش تبلیغات |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
تهویه مطبوع نصب شده با فناوری نانو دستگاه بویایی قابل تنظیم برای لابی هتل
| منبع انرژی: | برقی |
|---|---|
| گواهی: | CE, RoHS |
| تایپ کنید: | پخش کننده اسانس |
110V HVAC 1000m2 مستقل برقی اتوماتیک Diffuserr برای لابی هتل
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
نازل جداگانه و پخش کننده بویایی HVAC با بطری های روغن 2 لیتر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده عطر اتوماتیک نقره ای آلومینیومی HVAC با نبولایزر از جنس استنلس استیل
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پمپ هوا Siver Anodised Aluminium HVAC آلمان دستگاه بوی هوا
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |

