همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 521 محصولات.
ماشین آلات رایحه خرده فروشی مواد فلزی ، دستگاه پخش عطر HVAC
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
صنعتی 5000CBM اتوماسیون رایحه روغنهای معطر رایحه هوا با بطری پر کردن 1000 میلی لیتر
| مواد:: | پودر حاوی فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ (V):: | 220 |
دستگاه پخش عطر برقی Hvac / پخش کننده رایحه عطر نقره ای برای سوپرمارکت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
110V ماشین عطر تجاری قابل نصب بر روی دیوار با قفل و بطری پر شده 500 میلی لیتر
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده خوشبو کننده برقی پلاستیکی سفید و سفید با تنظیم روز هفته
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
سیستم تحویل رایحه خاموش با مواد PP و تنظیمات روز هفته
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
ماشین ظرفشویی اتوماتیک خوشبو کننده هوا و شوینده پلاستیکی با تایمر و داخل فن
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
توزیع کننده خوشبو کننده اتوماتیک هوا باتری و حمام با تایمر
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC5V1A |
| قدرت:: | 8W |
نبولایزر ضروری آروماتراپی آلومینیوم آنودایز 6 میلی لیتر 130 میلی لیتر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| پمپ هوا: | پمپ ژاپنی Nidec |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
4L بطری روغن بویایی دستگاه پخش کننده 10000 فوت مربع برای لابی هتل
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |

