همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 521 محصولات.
ماشین الکتریکی بوی تنهایی ، پخش کننده عطر و بوی رایحه برای عطر پخش کننده سیستم HVAC
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
ماشین های کوچک رایحه ای تجاری ، 200cbm دفتر جهانی برای سیستم بویایی HVAC
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
7 روز ماشین کنترل بوی هتل ، خوشبو کننده عطر و بو برای مرکز خرید
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
ماشین های کوچک رایحه ای تجاری ، 200cbm دفتر جهانی برای سیستم بویایی HVAC
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
CE 12V دستگاه رایحه تجاری قابل نصب بر روی دیوار فلزی سیاه برای استفاده در 300 سی بی و استفاده در دفاتر اداری
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
خوشبوکننده لابی هتل در عمده فروشی بلک متال کریسمس ساخته شده در صفحه نمایش تایمر و LCD
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
Black Metal 1000 Sqaure Feet HVAC دیواری قابل حمل سیستم تحویل عطر برای هتل ها و فروشگاه ها
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
اتوماسیون اسانس ماشین آلات معطر با رایحه روغنهای معطر با مواد معدنی پودر
| مواد:: | پودر حاوی فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ (V):: | 220 |
دستگاه عطر هوای مشکی فلزی 1000 میلی لیتری برای فضای 1500 CBM
| کاربرد:: | هتل، تجاری، خانگی |
|---|---|
| برنامه کنترل شده:: | آره |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
130ML ماشین بوی روغن پر شده / پخش کننده عطر اتوماتیک آلومینیوم
| رنگ:: | سیاه ، نقره ای ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |

