همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 521 محصولات.
دستگاه های خوشبو کننده برقی هوا از راه دور بی سیم برای مساحت کوچک
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
دستگاه هوا با عطر و بوی خانگی Super Quiet با کنترل از راه دور 10 متر و پت بوتل 130 میلی لیتر
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
ماشین آلات رنگارنگ و خوشبو آلومینیومی با رایحه کار برای صدای کم دفتر
| رنگ:: | سیاه ، نقره ای ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه خوشبو کننده هوا برقی دستگاه بویایی خانه ریموت کنترل آلومینیوم آنودایز
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6 وات |
| رنگ:: | مشکی/نقره ای |
نمایشگر دکمه لمسی آلومینیومی 130 میلی لیتر در حالت آماده به کار سیستم ارائه بوی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک هوا خوشبو کننده اتوماتیک برای مساحت زیاد
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
130 میلی لیتر ماشین بوی هوا با کنترل از راه دور ، دکوراسیون مد برای خانه و دفتر
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
50 میلی لیتر Super Quiet Japan ژاپن پمپ هوا دستگاه هوا با کنترل از راه دور ، آلومینیوم رنگارنگ
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
پمپ هوا دوقلو فلزی سفید 200 متر مربع قابل نصب بر روی دیوار دستگاه بوی هوا 500 میلی لیتر با پنکه داخلی برای مغازه های برند
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |

