همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 521 محصولات.
پخش کننده عطر برقی اتوماتیک خانگی / اداری 100 میل با پمپ ژاپن
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
OEM Service دستگاه عطر هوا ، دستگاه عطر خودکار به تنهایی ایستاده است
| رنگ:: | سیاه ، نقره ای ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
12 ولت 1 آمپر ماشینهای عطر تجاری بیصدا برای فروشگاههای برند
| خدمات پس از فروش ارائه شده است: | قطعات یدکی رایگان |
|---|---|
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
| برنامه کنترل می شود: | آره |
پخش کننده سیستم پخش رایحه قابل حمل با ظرفیت روغن 130 میلی لیتر و ساعات کار
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
بطری روغن فوق العاده خاموش 130 میلی لیتری دستگاه بوی خانگی با رایحه خانگی با کنترل از راه دور منطقه کوچک
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
دستگاه خوشبو کننده تجاری تجاری الکتریکی با حالت آماده به کار با پوسته آلومینیوم
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
120 میلی لیتر دفتر کار ، منزل ، اتاق میهمانان ماشین بو با صفحه نمایش LCD با دکمه لمسی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
رنگارنگ آلومینیوم 1000 فوت مربع هتل بوی ماشین بطری شیشه ای 100 میلی لیتری با تایمر
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
دستگاه هوا با عطر و بوی بالا با کنترل از راه دور ، پخش کننده اتاق الکتریکی
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |

