همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac hotel lobby scent machine ] همخوانی داشتن 414 محصولات.
بطری HVAC 1000ml Scent Air System ، پخش کننده رایحه رایحه برای هتل لابی
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ (V):: | 220/110 |
پخش کننده های هوا مستقل hvac ODM 500ml ، پخش کننده بوی هوا با تایمر برای لابی هتل
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سفید سیاه |
| قدرت:: | 31W |
5000 فوت مربع فن رایحه پخش کننده عطر برقی ، پخش کننده عطر ، 500 میلی لیتر بطری
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
110V ماشین عطر تجاری قابل نصب بر روی دیوار با قفل و بطری پر شده 500 میلی لیتر
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
سوپرمارکت 1000ml دستگاه عطر هوا HVAC فلز سیاه با پمپ هوای فشرده
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
سیستم بویایی 220 ولتی تهویه مطبوع تهویه مطبوع 220 ولتی با پوشش فلز سیاه مشکی پوشش 2000CBM
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
110V نقره HVAC 40000 میلی لیتر بطری روغن دوقلو دستگاه پخش کننده عطر 5000 سی بی متر برای بندر هوا پوشانده شده است
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
Black HVAC ماشین رایحه تجاری Black Metal Electric 220V برای 700 متر مربع منطقه بزرگ
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
ماشین الکتریکی تجاری 12 ولت 2 آمپر با سیستم تهویه هوا برای مساحت 700 مترمربع
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

