همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac hotel lobby scent machine ] همخوانی داشتن 414 محصولات.
دستگاههای رایحه اتوماتیک تجاری اتوماتیک HVAC Black metal 1000ml با روغن پرشده
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
CE دستگاه پخش بوی هوا HVAC با هوای سرد برای بازار گران قیمت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
آلمان پمپ تلگراف اتوماتیک تجاری 5L با پخش هوای سرد و تایمر نمایشگر LCD
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
5 لیتری آلومینیوم نقره ای اتوماتیک پخش کننده رایحه عطر و بوی بالا برای 1500m2
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
سیستم پخش کننده بوی تهویه مطبوع تهویه مطبوع تهویه مطبوع و تهویه مطبوع با آلومینیوم نقره ای ثبت اختراع مورد تایید CE
| فن آوری:: | انتشار در هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50 وات |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
300cbm ماشین برقی خانگی الکتریکی ، دستگاه پخش کننده رایحه HVAC
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
پخش کننده عطر برقی دیواری Hvac ، دستگاه پخش کننده اتاق برای لابی هتل
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
بطری آلومینیومی 500 میلی لیتری ماشین پخش کننده عطر HVAC مدل مد 110 ولت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
صفحه نمایش قابل حمل آلومینیوم LCD پخش کننده رایحه HVAC با کنترل از راه دور برای دفتر 100 متر مربع
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
CE 8000 ساعت طول عمر پخش کننده های روغن ضروری HVAC برای مرکز خرید تجاری
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

