همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac hotel lobby scent machine ] همخوانی داشتن 414 محصولات.
بزرگ عطر دو نبولایزر بیرونی بطری روغن 5 لیتر ماشین بوی تجاری با تایمر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ظرفیت روغن:: | 2.5 لیتر * 2 |
220v black metal Automatic Fragrance Diffuser ساکت و بدون صدا در داخل فن برای لابی هتل کار می کند
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
1000 فوت مربع پخش کننده عطر تجاری قابل حمل خروجی بالا / پخش کننده فن بو
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
12 ولت مستقل 100 میلی لیتر ظرفیت رنگارنگ دستگاه پخش کننده رایحه در خانه برای سیستم کنترل بو
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
100ML آلومینیوم ماشین رایحه تجاری معطر برای خرده فروشان ، روغن پخش کننده عطر برای خانه
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
پخش کننده سیستم پخش رایحه قابل حمل با ظرفیت روغن 130 میلی لیتر و ساعات کار
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
طرح جدید پمپ باد آلومینیوم آبی خاموش آلمان HVAC پخش کننده عطر هوا
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه عطر تجاری HVAC با منطقه بزرگ با نبولایزر جداگانه و بطری روغن 5 لیتر برای هتل
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ظرفیت روغن:: | 2.5 لیتر * 2 |
دستگاه خوشبو کننده تجاری تجاری الکتریکی با حالت آماده به کار با پوسته آلومینیوم
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |

