همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac hotel lobby scent machine ] همخوانی داشتن 414 محصولات.
فوق العاده قدرت 5000CMB Hvac Scent System به صورت مستقل دو نازل و تایمر خارجی
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
2015 New Arrival 110v نقره ای خارجی 4L پخش کننده بوی عطر منطقه بزرگ
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
روغن آلومینیوم 75W 4L 5000cbm HVAC پخش کننده عطر برای هتل
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
منطقه کوچک 130 میلی لیتر دستگاه پخش کننده عطر 6 وات 300 سی بی در دقیقه
| رنگ:: | نقره ای ، سیاه ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
110V HVAC 1000m2 مستقل برقی اتوماتیک Diffuserr برای لابی هتل
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده خوشبو کننده تجاری تجاری HVAC Electric با قفل و بطری پر شده برای 1000 متر مربع
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده عطر اتوماتیک HVAC 5000cbm 1000ml با روغن دوباره پر شده
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 220 |
| قدرت:: | 31W |
پخش کننده عطر هوای برقی قابل نصب روی دیوار 31w Metal HVAC
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
پمپ دوقلو دستگاه هوای سرد انتشار هوای فلزی 500 میلی لیتر برای مساحت 200 متر مربع
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | قابل نصب روی دیوار، رومیزی |

