همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac hotel lobby scent machine ] همخوانی داشتن 414 محصولات.
پخش کننده عطر مشکی بزرگ و فلزی با پخش کننده عطر و بوی تایمر / دیواری Hvac 1000ml
| مواد:: | فلز پودر |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ (V):: | 110V / 220V |
پخشکننده عطر آلومینیومی نقرهای 500 میلیلیتری با پوشش وسیع
| فن آوری:: | انتشار در هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50 وات |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
خوشبوکننده عطر و بوی نمایشگر LCD آلومینیوم آنودایز 300 سی بی متر
| رنگ:: | آبی/نقره ای |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده برقی خوشبو کننده هوا نقره ای شکل با آداپتور UL ، دستگاه بوی هوا
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
120 میلی لیتر دفتر کار ، منزل ، اتاق میهمانان ماشین بو با صفحه نمایش LCD با دکمه لمسی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش کننده عطر تهویه مطبوع مرکزی 3000 cbm، دستگاه پخش کننده عطر 50 واتی HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 3 سال |
| پوشش: | 3000 CBM |
پمپ هوا دو نفوذ کننده روغن ضروری فلز ساخته شده در فن با پوسته خوردگی ati
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
پخش کننده های روغن ضروری آروماتراپی مینی 120 میلی لیتر بدون صدا با دکمه لمسی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |

