همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac hotel lobby scent machine ] همخوانی داشتن 414 محصولات.
عمده فروشی اتاق مواد معطر فلزی منتشر و 8000 ساعت طول عمر
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
نانوفناوری دیواری پخش کننده عطر و بوی فلزی ناحیه بزرگ با 500 میلی لیتر
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
75W آلومینیوم 6.5 میلی لیتر در ساعت 5000CMB پخش کننده رایحه HVAC
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | سیاه / نقره |
| قدرت: | 75W |
پخش کننده هوای هواساز هواساز هواساز برای استفاده در دفتر رایحه شادی بخش با کنترل از راه دور
| تایپ کنید: | رطوبت ساز پروانه ای کول مه |
|---|---|
| گواهی: | CE, RoHS |
| خروجی غبار (گالن / روز): | 12 |
سیستم بویایی تهویه مطبوع پمپ قوی متال سایلنت کار با اتومایزر آلمان
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V): | 220 |
پخش کننده خوشبو کننده هوا با صدای کم 12 ولت با فن داخلی
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
110V مناسب برای سیستم رایحه Hvac ایالات متحده ، پخش کننده عطر تازه ، پخش کننده رایحه تازه
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده عطر اتوماتیک Standalone HVAC 1000ml
| نام: | پخش کننده آروماتراپی آبگرم |
|---|---|
| مواد:: | فلز |
| رنگ:: | سیاه سفید |
دیواری HVAC 1000ml Automatic Fragrance Diffuser 3000cbm
| نام: | پخش کننده آروماتراپی آبگرم |
|---|---|
| مواد:: | فلز |
| رنگ:: | سیاه سفید |
سیستم بوی اتوماتیک اسپری هوا 110 ولت آلومینیومی Hvac با نازل فولاد ضد زنگ
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |

