همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted aromatherapy diffuser ] همخوانی داشتن 58 محصولات.
پخش کننده های بی صدا و رایحه درمانی خاموش HVAC برای فروشگاه ها نصب شده است
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
Commercial Aromatherapy Diffuser with 12V Power 8W Consumption and 200mL Capacity for HVAC Scent System
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر (> 6.76 اونس) |
|---|---|
| قدرت: | 8w |
| ولتاژ: | 12 ولت |
دیفیوزر روغن ضروری تجاری 150 میلیلیتری دیواری 8 وات 12 ولت
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 150 میلی لیتر |
400 میلی لیتر آروماتراپی دیفوزر با حداکثر مصرف روغن 1.5 میلی لیتر / ساعت ± 5٪ 20.2*8*15.5 سانتی متر اندازه محصول
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
مصرف سوخت 15 وات برای آرموتراپی فلزی سیاه 2 میلی لیتر در ساعت برای بوی شخصی
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
پخش کننده های معطر درمانی معطر 150 میلی لیتر با پمپ هوا Longlife ، دستگاه پخش کننده بو
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
ماشین هوائی مخصوص هتل طلای 500 متر مربع دیوار نصب شده سفید
| نوع: | مرطوب کننده پروانه Cool-Mist، پخش کننده اسانس |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | CENTRAL، رومیزی، قابل نصب روی دیوار |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
پمپ بادوام و طولانی مدت دستگاه پخش کننده روغن معطر درمانی HVAC نصب شده است
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده اسانس تجاری 15 وات، 500 میلیلیتر، قابل نصب روی دیوار
| قدرت: | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
دیواری HVAC 1000ml Automatic Fragrance Diffuser 3000cbm
| نام: | پخش کننده آروماتراپی آبگرم |
|---|---|
| مواد:: | فلز |
| رنگ:: | سیاه سفید |

