همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted aromatherapy diffuser ] همخوانی داشتن 58 محصولات.
سیستم بوی اتوماتیک اسپری هوا 110 ولت آلومینیومی Hvac با نازل فولاد ضد زنگ
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه رایحه هتل آلومینیوم Standby Silver با 350 میلی لیتر برای فروشگاه ها
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
میز کار، پخش کننده روغن ایستاده در کف، جعبه فلزی، بطری پلاستیکی 500 میلی لیتر
| قدرت: | 10 وات |
|---|---|
| سطح سر و صدا: | <40dba |
| حداکثر منطقه تحت پوشش: | 1500m³ ، 500㎡ ، 5000sqf |
آلمان پمپ تلگراف اتوماتیک تجاری 5L با پخش هوای سرد و تایمر نمایشگر LCD
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه پخش بوی رایحه HVAC Black 12V Hotel با تایمر و بطری روغن دوباره پرشده 500 میلی لیتر
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 12v2a |
خوشبو کننده معطر قهوه Small Area Aroma با آلومینیوم و کار آرام و مه غلیظ
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
1000 CBM Computer Control رایحه دستگاه هوا با پمپ وارداتی و روغن قابل تغییر برای مغازه ها
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |

