همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted aromatherapy diffuser ] همخوانی داشتن 58 محصولات.
دیفیوزر روغن خوشمزه هوشمند با فن حداکثر پوشش منطقه 5000m3
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| سطح سر و صدا: | <40dba |
| حداکثر منطقه تحت پوشش: | 5000m³ ، 2000㎡ ، 20000sqft |
با پخش کننده عطر تجاری ما 12 ولت 1 آمپر ولتاژ و 32db سر و صدا یک جو تازه ایجاد کنید
| Coverage: | 500cbm |
|---|---|
| Noise: | <32dba |
| Power: | 5W |
دیفوزور روغن آروماتراپ هوشمند 40dBa سر و صدا و مصرف 2ml / ساعت برای حداکثر پوشش 5000 متر مکعب
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| حداکثر منطقه تحت پوشش: | 5000 متر مکعب ، 1500 متر مربع ، 15000 فوت مربع |
خانه هتل دفتر آروماتراپي روغن پخش کننده با فلز محفظه و سطح سر و صدا 40dBa
| قدرت: | 10 وات |
|---|---|
| سطح سر و صدا: | <40dba |
| حداکثر منطقه تحت پوشش: | 1500m³ ، 500㎡ ، 5000sqf |
پوشش بالا 500 میلی لیتر آروما دیفوزر در طراحی پوشش فلزی برای گزینه سفارشی سیاه / سفید
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
دستگاه پخش کننده عطر فلزی خنک کول میست ایر
| مصرف روغن: | 3 میلی لیتر در ساعت |
|---|---|
| میزان صدا: | < 25dba |
| ظرفیت (CFM): | 600 cbm |
تنظیم تایمر 50 واتی HVAC 12 x 8 x 4 اینچ برای استفاده در دفتر خانه
| Timer Setting: | Yes |
|---|---|
| Scent Capacity: | 130ml |
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
سیستم پخش بوی تهویه مطبوع اتوماتیک 110 ولت 300 متر مربع دستگاه خوشبو کننده هوا برقی
| ولتاژ: | 220 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| قدرت: | 18 وات |
| سر و صدا: | <30dba |
ضد عفونی کننده اتوماتیک عطر پخش کننده اتوماتیک / دستگاه هوا معطر برای خانه
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش کننده روغنهای اساسی 1000cbm برقی مهندسی شده با قدرت بدون صدا و قوی
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |

