همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted aromatherapy diffuser ] همخوانی داشتن 58 محصولات.
1000 Cbm دستگاه خوشبو کننده هوا آرام و معطر برای خانه ، کنترل کامپیوتر
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دیفیوزرهای پخش کننده رایحه برقی آلومینیومی Standby Silver با روغن پرشده قابل نصب است
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
نمایشگر LCD آلومینیوم نقره ای پخش کننده رایحه عطر / پخش کننده رایحه hvac
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده رایحه اتوماتیک آلومینیوم آنودایز شده با قفل 600 سی بی متر برای مغازه های پوشاک
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
110V HVAC نقره ای فوق العاده آرام دستگاه پخش کننده بوی خودکار
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
سیستم پخش بوی تهویه مطبوع تهویه مطبوع تهویه مطبوع و سیستم پخش بوی جدید نقره ای مساحت کوچک 2015 به روز شده
| ولتاژ:: | 220 ولت/50 هرتز |
|---|---|
| قدرت:: | 18 وات |
| سر و صدا:: | <30dba |
Silent Spray Home Aroma Diffuser Machine عطر و بوی دستگاه خوشبو کننده هوا
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش کننده روغن ضروری تجاری آلومینیوم نقره با طول عمر بدون صدا و تنها
| ولتاژ:: | 220 ولت / 50 هرتز -60 هرتز |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش روغن های ضروری نصب شده روی دیوار برای مناطق کوچک، محفظه فلزی
| قدرت: | 10 وات |
|---|---|
| سطح سر و صدا: | <40dba |
| حداکثر منطقه تحت پوشش: | 1500m³ ، 500㎡ ، 5000sqf |
خانه فلزی هوشمند آروماتراپی روغن پخش کننده 300 میلی لیتر بطری پلاستیکی سطح کم سر و صدا 40dBa
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| سطح سر و صدا: | <40dba |
| حداکثر منطقه تحت پوشش: | 5000m³ ، 2000㎡ ، 20000sqft |

