همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted hotel scent machine ] همخوانی داشتن 137 محصولات.
پخش کننده عطر و بوی خوش نقره با بطری روغن 4 لیتر برای لابی هتل
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
ماشین الکتریکی بوی تنهایی ، پخش کننده عطر و بوی رایحه برای عطر پخش کننده سیستم HVAC
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دیواری متراژ کوچک قابل حمل سفید فلزی دو پمپ هوا ژاپنی سیستم پخش عطر پخش کننده
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
200 متر مربع TWIN پمپ پخش هوای سرد 500 میلی لیتر فلز دستگاه هوا معطر
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
پخش کننده عطر برقی دیواری Hvac ، دستگاه پخش کننده اتاق برای لابی هتل
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
110V نقره HVAC 40000 میلی لیتر بطری روغن دوقلو دستگاه پخش کننده عطر 5000 سی بی متر برای بندر هوا پوشانده شده است
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه پخش بوی رایحه HVAC Black 12V Hotel با تایمر و بطری روغن دوباره پرشده 500 میلی لیتر
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 12v2a |
12 ولت مستقل 100 میلی لیتر ظرفیت رنگارنگ دستگاه پخش کننده رایحه در خانه برای سیستم کنترل بو
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
دستگاه پخش عطر برقی Hvac / پخش کننده رایحه عطر نقره ای برای سوپرمارکت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
سیستم عطر برقی 150 میلی لیتر Hvac دیواری با قفل ، فلز پودر سفید
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |

