همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted hotel scent machine ] همخوانی داشتن 137 محصولات.
بطری روغن فوق العاده خاموش 130 میلی لیتری دستگاه بوی خانگی با رایحه خانگی با کنترل از راه دور منطقه کوچک
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
سیستم عطر Hvac قابل نصب روی دیوار فلزی سفید 150 میلی لیتری با صدای کم قفل
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
بنفش بنفش ایستاده تنهایی دستگاه پخش عطر Hvac برای 1000 متر Sqaure
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
بزرگ عطر دو نبولایزر بیرونی بطری روغن 5 لیتر ماشین بوی تجاری با تایمر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ظرفیت روغن:: | 2.5 لیتر * 2 |
دستگاه عطر تجاری HVAC با منطقه بزرگ با نبولایزر جداگانه و بطری روغن 5 لیتر برای هتل
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ظرفیت روغن:: | 2.5 لیتر * 2 |
پخش کننده عطر برقی Hvac System Hotel 8W 300cbm
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
آلمان پمپ تلگراف اتوماتیک تجاری 5L با پخش هوای سرد و تایمر نمایشگر LCD
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
5 لیتری آلومینیوم نقره ای اتوماتیک پخش کننده رایحه عطر و بوی بالا برای 1500m2
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
خوشبو کننده معطر قهوه Small Area Aroma با آلومینیوم و کار آرام و مه غلیظ
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |

