همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted hotel scent machine ] همخوانی داشتن 137 محصولات.
دستگاه هوای معطر تجاری Big Area 220v 4l با تایمر پخش هوا سرد و نمایشگر LCD
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
1000 CBM Computer Control رایحه دستگاه هوا با پمپ وارداتی و روغن قابل تغییر برای مغازه ها
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
Silent Spray Home Aroma Diffuser Machine عطر و بوی دستگاه خوشبو کننده هوا
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
نمایشگر LCD آلومینیوم نقره ای پخش کننده رایحه عطر / پخش کننده رایحه hvac
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش کننده روغنهای اساسی 1000cbm برقی مهندسی شده با قدرت بدون صدا و قوی
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش کننده روغن ضروری تجاری آلومینیوم نقره با طول عمر بدون صدا و تنها
| ولتاژ:: | 220 ولت / 50 هرتز -60 هرتز |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
Office Wall Mount 500ml 600cbm Aroma Fragrance Diffuser
| نام: | پخش کننده رایحه عطر |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
نانوفناوری دیواری پخش کننده عطر و بوی فلزی ناحیه بزرگ با 500 میلی لیتر
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |

