همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted hotel scent machine ] همخوانی داشتن 134 محصولات.
ماشین هوائی مخصوص هتل طلای 500 متر مربع دیوار نصب شده سفید
| نوع: | مرطوب کننده پروانه Cool-Mist، پخش کننده اسانس |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | CENTRAL، رومیزی، قابل نصب روی دیوار |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
دستگاه پخش بوی خانه دیواری 14W 500m3 500ml پخش کننده اسانس
| نام: | پخش کننده عطر هوا |
|---|---|
| ویژگی: | سازگار با محیط زیست |
| رنگ:: | سیاه سفید |
دیفیوزر روغن ضروری تجاری 150 میلیلیتری دیواری 8 وات 12 ولت
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 150 میلی لیتر |
دستگاه رایحه هتل سفید معطر / خوشبو کننده معطر کاملاً سفید
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
دیواری سیستم تحویل رایحه پمپ باد قابل حمل دو نفره 8000 ساعت طول عمر
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
دستگاه خوشبو کننده تجاری دیواری 8 وات 12 ولت HVAC
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 100-200 میلی لیتر |
فناوری نانو دیواری دستگاه پخش بوی فلزی نفیس آماده به کار 15 وات
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
110V ماشین عطر تجاری قابل نصب بر روی دیوار با قفل و بطری پر شده 500 میلی لیتر
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
رنگارنگ آلومینیوم 1000 فوت مربع هتل بوی ماشین بطری شیشه ای 100 میلی لیتری با تایمر
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |

