همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
پمپ دیواری دیواری پخش کننده عطر هوا و رستوران سازگار با محیط زیست با مواد فلزی
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ویژگی: | سازگار با محیط زیست |
| مواد:: | فلز |
110V ماشین رایحه حرفه ای نقره هتل با نبولایزر از جنس استنلس استیل
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
ساخته شده در فن 5000sq.Ft 0.5L انتشار دهنده رایحه هوا
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
قابل حمل 22W 1500CBM 500ml پخش کننده روغن معطر اسانس
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
پخش کننده عطر هوا 22W 500ml 1500cbm برای منطقه متوسط
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
دستگاه رایحه هتل آلومینیوم Standby Silver با 350 میلی لیتر برای فروشگاه ها
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده های ولتاژ روغن ضروری روغن بزرگ ولتاژ 220 ولت با 500 میلی لیتر ، 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده فلزی رومیزی سیاه با کار بسیار ساکت و سطح سر و صدا 32dba
| رنگ ظاهری: | سیاه سفید |
|---|---|
| تنظیمات تایمر: | 1 ساعت/3 ساعت/6 ساعت/روشن |
| مواد: | فلز |
خوشبو کننده خوشبو کننده مطبوع قهوه برای فروشگاه ها نقره 110 ولت برقی مرکزی
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پخش کننده روغن نباتی آلومینیوم آنودایز کننده ضروری 6W
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |

